Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc při výběru mobilu pro syna

Ahoj chlapi,
Sem tu s klasickým dotazem při výběru mobilu.
Tentokrát se jedná o syna který odmaturoval a já sem mu slíbil mobil.
Jelikož sem mu dal na výběr ať si vybere sám přišel ze chce iphone 6 plus..
V tu chvíli se mi peněženka někde schovala.
Takže sem si to vzal na starost já jakož to svědomity otec.
Takže potrebuju telefon 5,2 " a více.
Android,výkonný procesor a dobrý foťák.
Uvažoval jsem o..
Huawei mate 7,Honor 7,Lenovo vibe shot,..
Nebo ví někdo o lepším mobilu kolem 10-11 000? Jo a HTC a samsung moc nechci.
Děkuji

To mas tezky, syn chce ajfouna a ty mu chces poridit neco bleee. :-D

Co zkusit iPhone 5S, cena te tolik nepolozi, kdyz uvazujes neco okolo desitky a syn bude spokojeny, ze ma ajfouna.

Jinak treba by se mu libil Samsung Galaxy S4 i9506 nebo Samsung Galaxy S5, jsou to vyborne mobily a ze se ti zrovna nelibi neznamena, ze se nebudou libit synovi. Dalsi moznosti urcite jsou LG G3 a uz zmineny ASUS ZenFone 2 ZE551ML.