Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odeslat foto z PC do ipadu

Zdravím, měl bych otázku. Zakoupil jsem si Ipad a rád bych si na něj zaslal fotky dovolené. Ale když dám synchronizovat a vyberu si fotky které si tam chci nahrát tak mi to nabídne odstranit existující a nahrát nové. Ale já chci zanechat stávající a přidat další. Šlo by to nějak? Popřípadě jak :) Díky :)

Fotky se dají cpát do iPadu různými způsoby. Nejjednodušší je přes iTunes. Fotky, které chceš ponechat v tabletu, nech také zaškrtlé, jinak by se smazaly. Lze také cpát přes FTP, HTTP a podobně. To se většinou cpe do programů třetích stran.