Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefungující tooltip po aktivaci systému Windows 7

Dobrý den,

s tímto problémem jsem se snad ještě nikdy nesetkal, ale po aktivování systému Windows 7 Professional 64bit přestaly fungovat tooltipy (nápovědy) pouze při najetí na křížek, minimalizaci a maximalizaci. Namísto tooltipu naskočí záhlaví okna http://s20.postimg.org/86677cgml/screenshot_67.png a vůbec nevím proč. Zkusil jsem provést opravnou pomůcku SFC /SCANNOW , ale ta nenašla žádné problémy. Nesetkal se někdo s podobným problémem? V aeru je stejný problém.

Předem děkuju za jakoukoliv odpověď.

Ano, ale asi jsem zjistil, že to vyvolává Záznam zvuku od Radka Chalupy, který používám zaznam-zvuku . Po jeho spuštění se toto stane, buď jsem si toho nikdy nevšiml nebo to fakt způsobila aktivace, opravdu teď netuším :/ . Jinak túnítka ani čistítka typu ccleaner nepoužívám a ano, při instalaci jsem použil originální DVD, takže to asi fakt bude tím záznamem zvuku.