Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje nástroj bitsadmin na stahování

Zjistil jsem, že mi nejde bitsadmin.exe, nejde s ním stahovat, zahlásí mi na Windows 8 tohle:
"Unable to add file - 0x80070001 Nesprávná funkce." nebo taky "Invalid argument."

bitsadmin /transfer jobname /DOWNLOAD "soubor" "p:\ecko\download.avi"
bitsadmin /transfer jobname "soubor" "p:\ecko\download.avi"

tak jak to tedy spustit ,aby to fungovalo. To je celkm průser, když na windows nejde skoro jediný program na stahování

nápověda:

bitsadmin /?

Myslím, že budeš muset nejprve JOB vytvořit přes:

bitsadmin /create jobname /download

A nevim, jestli na konci nemusíš JOB ukončit pomocí parametru /COMPELETE

P.S. tak nemusis. CreateJob a COmpleteJob slouzi pro pridani vice operaci. Pro jednorazove stazeni staci prikaz, ktery jsi dal.

microsoft podělá i takovouhle prkotinu!
netušil jsem, že záleží na posledním parametru - cíli uložení - když jsem zadal temp, chyba zmizela
ale pro změnu se objevila další!
ihned po odklepnutí se vytvoří soubor nulové velikosti a co víc náhodného jména!
při prioritě normal se ukazuje queued, ani po 30s se nerozhoupe
při prioritě high se ukáže connecting, asi po 10s (!) začne přenos (ověřeno 2x), v prohlížeči se mezitím ta stránka otevře za půl sekundy.
a jako bonus, když ten proces ukončím se soubor smaže.

Nevím, ale tohle musel programovat lempl extra union.

Temp to podle mne byt nemusi, ja jsem to pouzil, abych ten priklad nasmeroval do nejakeho existujiciho adresare.
On se bude chovat stejne jako jakekoliv stahovani. Stahovani se provede do docasneho souboru a po dokonceni se docasny soubor zkopiruje do finalniho, ktery jsi mu predal.
Docasny soubor je po celou dobu stahovani otevreny vyhradne, proto ukazuje nulovou velikost.

Ten konkretni priklad mi fungoval, vysledkem je soubor pokus.zip v tempu. Pokud bych pouzil jakykoliv jiny adresar, skonci pokus.zip tam