Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SFTP klient bez instalace nebo online

Neznáte někdo slušného klienta pro připojení přes SFTP, který by se neinstaloval, nebo ještě líp byla by to služba online?
No úplně nejlíp v češtině, ale to už si moc vymýšlím a není to nutností.
Mám služební notebook a nemůžu si tam nic instalovat (nemám práva)

Díky za rady a porady

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Díky za návrhy. Mám povolený Total Commander ale bohužel nespustím žádný .exe soubor, takže ani port…
Neználek v práci 02.10.2015 07:19
Neználek v práci
Jde Total Commander spustit z jiného adresáře? Pokud jej zkopíruješ mimo Program Files a půjde spust…
Jan Fiala 02.10.2015 10:24
Jan Fiala
Díky za super vychytávku - funguje to. Teda funguje překopírování TC a spuštění odjinud, taky instal…
Neználek v práci 02.10.2015 11:27
Neználek v práci
ale už se s tím trápím hodinu, překopíroval jsem desítky knihoven a nic. neviem či by som mal na to…
pme 02.10.2015 12:20
pme
Děkuji za radu, ale jak jsem již psal výše, nespustím žádný .exe soubor. Už tak mě dost překvapilo,…
Neználek v práci 02.10.2015 12:28
Neználek v práci
Len zo zvedavosti: Keď premenuješ názov nejakého "nespustiteľného" *.exe na nejaký spustiteľný napr.…
pme 02.10.2015 12:31
pme
Tak jsem skusil stáhnout portable filezilla a jen tak z hecu to skusil spustit a podařilo se! Necháp… poslední
Neználek v práci 02.10.2015 12:52
Neználek v práci

Díky za návrhy.
Mám povolený Total Commander ale bohužel nespustím žádný .exe soubor, takže ani portable programy mi nejedou.
To je bohužel další opatření, které náš paranoidní správce zavedl.
Plugin do Total Commanderu, který zajišťuje SFTP, taky nenainstaluju, nemám práva.
Normálně se připojuju přes FTP, ale potřebuju SFTP.

Poradíte ?

Díky za super vychytávku - funguje to.
Teda funguje překopírování TC a spuštění odjinud, taky instalace pluginu, ale nepřipojím se. Furt to hlásí, že mám špatné klihovny dll libssh2.dll a libeay32.dll. Že mám použít novější.
Připadám si jako magor, co neumí ani najít knihovny a zkopírovat je, ale už se s tím trápím hodinu, překopíroval jsem desítky knihoven a nic.

Nemáte někdo funkční knihovny a nemůžete mi je někam postnout?

Díky

Tak jsem skusil stáhnout portable filezilla a jen tak z hecu to skusil spustit a podařilo se!
Nechápu to, protože jakýkoli jiný pokus o spuštění .exe souboru (portable firefox) ještě minulý týden selhával.

Tak se jdu trápit s filezillou - nikdy jsem s tím nedělal.

Díky

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru