Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompabilita RAM se základní deskou

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda tahle operační paměť: btxvc7 bude kompatibilní s touhle základní deskou: btxvf6 jednu operační paměť tam už mám:( DIMM KINGSTON DDR3,4GB,1600MHz,CL11,SR,x8) a chtěl bych si to rozšířit, samozřejmě bych si koupil stejnou ale nemam její celí název a při vyhledávání mně jich to najde víc tak se radši ptám. Předem díky za odpověď

Jake teda mas to modelove cislo a v jakom shope to hladas?
Mozes kupit akukolvek, ak su obe SR a stejne parametre tak je to zhruba jedno (mal by ist aj dualchannel bezproblemov), ale pytal si sa v dotaze ze chces uplne stejnu tak som ti napisal jak sa hlada uplne stejna.

//dodatok: Fungovat bude akakolvek.