Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem klavesnice si pise co chce

ahoj
mám tablet (W 8.1) a k němu připojenou klavenici pomocí mini usb. Jenže dnes si začla delat co chce. Pokud chci napsat jedničku pomocí shiftu tak mi zčerna obrazovka do režimu spánku. Různě mi to píše velka či malá pismena i bez capslocku apod. Nevíte jak řešit toto děkuji?

Jaké máte číslo?Děvět...Tak to ne!...vy budete dvojka...Dvojka, dvojka prosím jsem já!!!A vy dvojko budete místo pana Pazdery...A ten pán, co tak pěkně vyprávěl, ten byl???...tady prosím, Já, já jsem byl sedmička...tak vy budete jednička...přejděte si prosím...A stará jednička, to jste vy???Tak vy stará jedničko, vy budete šestka...A šestku přesuneme na sedmičku...Ostatní se posunou o číslo zpět...

Mate v počítači nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, treba ho odinštalovať.

2. Použite softvér AdwCleaner. Všetko čo nájde odstrániť.

3. Odvírujte počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org.
Všetko čo ešte nájde odstrániť.

Bod 2 a 3 sa odporúča vykonať v núdzovom režime systému