Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ztracený win kód

Dobrý den. Máme asi dost velký problém. Syn si kdysi koupil ve Španělsku Win.7 Home Premim ve španělštině. měl ho nainstalovaný na PC, které později přivezl do Č.r. PC přestal fungovat, takže ho nechal tady a vrátil se do zahraničí. Nechal tu i instalační DVD. Koupil si jiné PC, a chtěl by ty Win. nainstalovat na něj, jenže vznikl problém, Originál Win. je u mě, syn v zahraničí, a navíc někde ztratil tu nálepku s kódem. Otázka zní, Win. asi půjde stáhnout s Webu, ale co s tím kódem který k tomu bude potřebovat? Půjde to nějak zjistit? Děkuji za odpověď. :beer:

Zadaj si do google slova show windows key a nejaky z nich si stiahni.
P.S. samozrejme je nutne to spustit na tom PC na ktorom su tie Win nainstalene. Ked nejde vobec, tak to ma blbe, prehodit disk do ineho PC ako datovy a skusit najst googlom nejaky offline program ak existuje