Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na notebook

Dobrý den,
potřebovala bych poradit, chtěla bych koupit nový notebook, který by měl fungovat na fotografie - Zoner, Photoshop, stříhání videa, grafiku a podobné věci. Nabídli mi LENOVO IdeaPad G50-80/WIN8, ale pak mi další doporučili tyto:ASUS F751LX-T4010H(ten má SSD) nebo ACER Aspire V17 Nitro (má IPS) nebo Lenovo IdeaPad Z70-80 Black,jenže poslední mají 17,3palcovou obrazovku a jistě budou těžší.
Prosím pomozte mi ve výběru, notebook budu muset nosit ke klientům, proto by se hodil s menší obrazovkou, děkuji za pomoc při výběru nebo doporučení jiného notebooku.
Děkuji, Pachová Gabriela
mail: Gabriela372@seznam.cz

Zoner, Photoshop, stříhání videa, grafiku

notebook budu muset nosit ke klientům, proto by se hodil s menší obrazovkou

Tak to je dost tezky, tyhle dve veci se spis vylucujou.

Jak vubec ta situace vypada ted aktualne, protoze asi idealne bych to videl tak mit v kanclu vykonne desktopove PC, na tom tu praci delat a potom si to nahrat na nejaky lehci prenosnejsi notas a dojit to ukazat klientovi.