Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 35 000,- Kč

Dobrý den,
obracím se na vás s prosbou o výběr notebooku do 35 000,- Kč. Notebook bude sloužit převážně na hry a 3D modelování.
Díval jsem se a zalíbil se mi tento http://www.czc.cz/gigabyte-p55kv4-cz001h-cerna/174 117/produkt, jen nevím, jestli se jedná o kvalitní značku.
Popř. https://www.mall.cz/notebooky-znacky/msi-ge62-2qe- 044cz-apache?v=756478&utm_source=heureka.cz&utm_me dium=cse&utm_campaign=EG&utm_content=notebooky-zna cky&utm_term=756478, ale u MSI si lidé stěžují na přehřívání.
Jaký byste zvolili vy?
Děkuji

MSI GE72 2QD-029CZ Apache
ASUS N551JX-CN046H kovový - mám variantu 551JK zatím spokojenost (osobné skušenosti)
MSI GE72 2QC-215CZ Apache
MSI GE70 2QE-873CZ Apache Pro
GIGABYTE P15FV3-CZ003H - zvažoval bych ale predchodzi, len krajna možnosť

Lenová v žial tej cene sú bud so špatným displejom nebo jeden Lenovo IdeaPad Y50-70 Black má problém takový že z klávesnice vypadávajú tlačítka a odlamujú sa kovové pliešky, takže to určite ne. (viem to nielen z recenzí) inak Lenová su jedne z najkvalitnejších notebookov, no len v tejto cenovej kategorii pokulhavaju 3 modely.

Lenová sú hodne dobré, no v tejto cenovej kategorii s danym vykonom su len 2 Lenová a jedno má shit displej a druhej zas tento problem, ale u Lenov sa stava len vynimocne takyto problem, no u tochto modelu konkretne to nejak Lenovo odflaknul.