Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde vytvořit partition

Na windows 8 v správci disků chci na microsd kartě ve usb čtečce vytvořit partition přes menu Nový jednoduchý svazek. Ale po okně s Rekapitulací úspěšně jste dokončili průvodce to hodí hlášku Správce virtuálních disků: Na serveru došlo k vyjímce.
Co to sakra je? Jak to opravit?

Když chci diskpart použít, tak mi ale jednotka Drive 4 chybí, předtím tam byla. Nevíte, proč zmizela?
Zkoušel jsem to opakovaně.
event log opět nic nehlásí

Když v tento počítač ji chci otevřít, tak to paradoxně hlásí Vložte disk do jednotky (zkušel jsem všechny jednotky čtečky). Když ho chci na formátovat, tak se okno otevře až po 10sekundách. Když dám spustit formátování, tak to hlásí Systém windows nemohl dokončit formátování.
Proč to nejde naformátovat?
proč trvá otevření okna tak dlouho?

jednotka Drive 4 chybí, předtím tam byla. Nevíte, proč zmizela?

chybí screen ze správy disků. opisovat to může jen debil.

event log opět nic nehlásí

nemá důvod. neviditelný disk není chyba, prostě tam není. proč by to měl kamsi hlásit?

Proč to nejde naformátovat?
proč trvá otevření okna tak dlouho?

co sis zparasil, to máš. v čem je problém?

Pořád mě windows od verze 8 přesvědčují, že jsou vyvíjeny tak, že umí čím dál méně věcí, až je najednou neumí.

tvrdí lama, která ve všech svých stupidních dotazech propaguje win8.