Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s myší ve win 10

Zdravím.
Nějak mi začiná blbnout myšak.
Mam třeba problém chytnout nějaky program a přesouvat ho po ploše.
Nebo označit nějaký text.
Myšak je ok, odzkoušen na jiném PC.
Dotahla jsem si od kámošek další 2 kousky a také blbnou.
Kde muže byt problém?
Připojené je mam přímo do desky vzadu do žluté usb zdířky.

K nejakej mysi bol instalovany nejaky superprogram/ovladac od vyrobcu tej mysi? Ak ano odinstaluj to.
Inac mohol by to teoreticky sposobovat aj nejaky system hook t.j. nejaky vir alebo co, len neviem naco by sa vir vesal na hook mysi (ale nic neni nemozne).

Dotahla jsem si od kámošek další 2 kousky a také blbnou.

Mate v počítači nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, treba ho odinštalovať.

2. Použite softvér AdwCleaner. Všetko čo nájde odstrániť.

3. Odvírujte počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org.
Všetko čo ešte nájde odstrániť.

Bod 2 a 3 sa odporúča vykonať v núdzovom režime systému.