
Grafika nefunguje
Dobrý den,
nedávno jsme sem přidával video, z kterého jste usoudili , že mi pravděpodobně přestala fungovat grafika. video se shlédnutí zde :watch.
Tak jsem grafiku moji grafiku(foto zde: s886 ) vyndal a našel nejakou starou, která ale ma stejne výstupy(zde foto:8527) . Bohužel když jsme zapl PC a zapojil k teto grafice monitor tak nešel obraz :/ Prosim Vás poradte mi jak dále postupovat.
Děkuji
Najlepšie je dať tam funkčnú grafickú kartu.
Pokud neznam někoho kdo jí má, mohu se spolehnout na 100% , že je to tou kartou a koupit novou?
PS: muj další dotaz pokud koupit novou ma to řeba jestě smysl když je můj pc už stařec ? :)
Procesor: Core 2 duo 6400 2.13GHz ( přetaktován na 3,2 GHz)
Grafika: GeForce GTX 260²
Paměti RAM : Kingston HyperX 2GB (DDR2)
Zakladní deska: ASUS KOMANDO
Zdroj: seasonic ss 550ht
Tak grafika vyzkoušena na jiném PC! a je NEFUNKČNÍ. Mohl bych poprosit, zda by jste mi poradili nějakou novou grafiku aby mi seděla do PC děkuji sestavu mého PC máte uvedenou výše.
Děkuji za odpovědi
Záleží jestli chceš v dohledné době investovat i do ostatního HW. Pokud ne, tak na tvůj PC max. AMD R7 250.
Sorry ale jeho GTX 260 je víc jak R7 250.
A řešení tedy ? Kdybych chtěl bych třeba do půl roka investovat do PC a nechci si tedy teď koupit něco , co budu muset měnit pak také:/ Doufám , že mě chápete.
Napiš rozpočet. Ale já doporučuji koupit tu R7 370. Zdroj ji ukrmí (žere méně než GTX 260) a výkon: nebe a dudy. Tedy při koupi nových komponentu nebudeš utrácet za grafiku. Protože ji budeš již vlastnit.
Jak už jsme psal výše rozpočet sám nevím, přislo to opravdu v nevhodnou chvili :/
ps: moh se jestě zeptat když už jsme u toho, proč grafiku s čipem od AMD ?
Nvidia je momentálně v tehle cenové relaci nic moc.
Ok, ptal jsem se kvuli tomu, že vlastním NVIDIA shield tablet a tam je moznost když máte grafiku GTX 660 a výše tak lze tablet propojit s PCčkem.
Mohu se jeste zeptat, proc zrovna r7 370 kdyz se me pak budou pratele ptat , abych jim to umel zduvodnit. Dekuji