Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s ovladači ATI

Zdravím mám problém na notebooku HP Pavilion g6-1010ec (info: http://h20564.www2.hp.com/hpsc/doc/public/display? docId=emr_na-c02735656 )Která má dvě grafiky Intel + Ati.
Při čisté instalaci Win 7 Home, se objevila nejdřív BSOD s chybou atikmdag.sys. Tak jsem zkusil nejdřív v nouzovém režimu odinstalovat stávající ovladače přes Driver sweeper. Stáhl jsem nejnovější ovladače, instalace doběhla, ale po restartu nemám v Catalyst center vůbec žádné nastavení grafiky. Ve správci úloh je v záložce zobrazení u obou grafik (intel HD 4250 i Radeon HD 6470M) vykřičník s infem, že systému se nepodařilo ověřit digitální podpis ... (kód 52)

Everest hlásí jenom tu integrovanou od intelu. Já ale potřebuji aby fungovala ta druhá.

díky za rady

Po instlaci těchto ovladačů naskočí akorát BSOD.
Log z whocrashed:

crash dump file: C:\Windows\Minidump\100215-27050-01.dmp
This was probably caused by the following module: atikmdag.sys (atikmdag+0x102BF9)
Bugcheck code: 0x3B (0xC0000005, 0xFFFFF8800490CBF9, 0xFFFFF880061A6B00, 0x0)
Error: SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION
file path: C:\Windows\system32\drivers\atikmdag.sys
product: ATI Radeon Family
company: ATI Technologies Inc.
description: ATI Radeon Kernel Mode Driver
Bug check description: This indicates that an exception happened while executing a routine that transitions from non-privileged code to privileged code.
This appears to be a typical software driver bug and is not likely to be caused by a hardware problem.
A third party driver was identified as the probable root cause of this system error. It is suggested you look for an update for the following driver: atikmdag.sys (ATI Radeon Kernel Mode Driver, ATI Technologies Inc.).
Google query: ATI Technologies Inc. SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION

1. ovladače se odebírají v ovládacích panelech, ne nějakým drivetupanem
2. ovladače na OEM GPU (HD6470 nikdy u AMD neexistovala) poskytuje POUZE původce takových hrůz (tedy HP)
3. po čisté instalaci nainstaluješ nejdříve ovladače čipsetu, a teprve POTOM ovladače diskrétní grafiky, a to POUZE z webu HP, na support stránce tvého notebooku
4. Propříště už nepoužívej drivetupan ani jiné čistítko a tunítko. Skončíš zase u reinstalace.