Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows nenajede.Pouze černá obrazovka a blikající kurzor.

Ahoj,
přeinstaloval jsem si systém (windows 7) a během instalace jsem asi něco provedl. Poté, co jsem s instalačním CD zformátoval hardisk a preinstalovani proběhlo, po restartu naběhl jen BIOS a pak černá obrazovka s blik. kurzorem.
Jako by se nechtěl nacist hardisk.
Jednalo se o ilegální kopii, ale vim, ze je 100% funkční. Každopádně jsem zkoušel i jiné instal. CD a problem je stejný.
Zkoušel jsem radu tady z netu a bootnul jsem toto Hirensboot (download )
S tím se mi zase normálně hardisk nečte.
Poznámka: přiznávám, ze jsem mohl něco prenastavit v BIOSU, nebyl jsem si tím jistý, ale pak jsem dal zase to defaultni nastavení, takže tohle by neměl byt problem ne?

Předem MOC A MOC děkuji za jakoukoliv radu.
Díky!

Bud si to CD bootol v UEFI mode a disk bootujes v neUEFI mode, alebo bootujes vsetko v neUEFI mode ale si tam uz mal oddiely a preto instalator neprepisal MBR.
Z instalacky spust moznosti opravy - prikazovy riadok, a zadaj tam prikazy
bootrec /fixmbr
bootrec /fixboot

Wow wow wow.Ja opravdu žasnu nad vašimi schopnostmi! Vím, že vám to přijde jako trivialnost, ale mě jste tím ušetřil několik dnů i týdnů, kdybych to posílal někam na opravu. A hlavně i finance.Diky moc.Pomohlo to.Fakt jsem nadšen.Diky diky diky.
Ať se vám daří a přeji vám jen to dobré do života!