Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade PC

Už sem jendou psal ale je to dlouho, změnili se finance takže to bude trochu jinak. Potřebuju počítač na nový hry. Stávající sestava :

PC sestava: I5 3470
msi b75MA-P45(ms7798)
DDR3 8GB kingmax
MSI GTX 650
Zdroj chieftec 400W

Novou grafiku sem si vybral http://www.czc.cz/sapphire-nitro-r9-380-4gb/174059 /produkt

A mezi zdroji se rozhoduju http://www.czc.cz/zdroj-seasonic-ssp-650rt-80-gold -650w/118316/produkt a http://www.czc.cz/seasonic-s12ii-620-620w/75373/pr odukt

Prosil bych o rady. Nechci měnit nic jiného protože do toho nechci dát víc peněz. Byl bych rád kdyby ste mi napsali jiný návrhy nebo co je špatně.

650W je zbytecne moc, ono by to mohlo fungovat i s tim 400W Chieftecem, taktovat se nic nebude, tak by to mozna s oderenyma usima mohl dat, ale stitek jsi cetl ty nebo proste mas pocit, ze nastal cas na vymenu, nic proti, ale 550W zdroj je naprosto vyhovujici.

Tenhle je taky Gold. Mam ho a je vyborny a tichy.

Pokud je cena moc, tak ti tu dobry zdroj nahodil sambilionk nebo vem ten S12ii-620.

Na tu desku mas ten nejlepsi procesor co muzes mit, pameti temer nic neodebiraji. Pokud bude v budoucnu nejaka komplexnejsi prestavba (vicemene neni duvod, pokud na tom nedelas nejake specializovane ulohy, tak minimalne dva tri roky jeste muzes zit s tim co mas). To same se nakonec tyka RAM, pokud na tom nepoustis virtualni prostredi a nejake spesl narocne ulohy, tak 2x4GB RAM jsem presvedcen, ze bude stacit jeste minimalne 5 let.

Kde vyuzijes zdroj s vykonem vice nez 500W?
Pretaktovani - to se te ale vzhledem k desce netyka.
High-end graficka karta - GeForce 980Ti, AMD Radeon 390X a vyssi. Da se predpokladat, ze i nasledujici generace grafik bude jen uplny high-end vyzadovat lepsi zdroj, takze zvaz, zda opravdu nevzit, to co jsem navrhl ja nebo kolega.