Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wp do 6000

Do teď jsem byl zastáncem androidu ale tento systém se zanedlouho začne strašně sekat a tak chci zkusit WP. Omezení výběru aplikací a her budu muset překousnout. Hodně se chvalí Microsoft Lumia 640 ale muj strop je 6000 je tento telefon stále bezkonkurenční v této ceně ??

Zkusil bych zánovní nebo šedivku Lumii 830. To je vyšší model, má lepší foto a podobně.

Omezení výběru aplikací a her budu muset překousnout

Ale není to až takové, pokud nepotřebuješ čtyři aplikace na budík a podobně. Všechno základní, co normální lidi používají tam je.

Co to je zase za nesmysl se sekanim Androidu? Kdyz si koupis normalni smartphone s Androidem, tak se nic neseka!

V podstate, pokud chces WP, tak zadny vyber nemas, maximalne jestli jak pise Dale sezenes nejaky vyssi model sedivky do toho stropu nebo tu 640, do pouziteho smartphonu bych osobne nesel.

• Ty nové Lumie 9X a mozna i WP 10, bude predstaven v Parizi od 15 do 18 rijna ve "WINDOWS CUBE", jestli tam nekdo pojedete okolo, tak se tam muzeme i potkat :-)

[img=http://www.sortiraparis.com/images/400/1462/159609-un-windows-cube-au-centre-pompidou-pour-le-lancement.jpg]http://www.sortiraparis.com/images/400/1462/159609 -un-windows-cube-au-centre-pompidou-pour-le-lancem ent.jpg[/img]
• Jinak Lumina 640 puzivam a nemam na co si nak vylozene stezovat, fotky dela dobry, je reaktivni, neni tezky, baterka a jeji vykon je dostacujici.
• Momentalne mam na ni Windows 10, ktery jede také bez nakych zaseku i pres Preview verzi, s Win 8 se to neda porovnat, opravdu tam dali nebo pozmenili vse co mi vadilo na windows 8 :-D

Za mě 735, kamarád koupil 640 LTE, viděl moji 735 a ten den ji šel vrátit aby vzal ten, co já. Cena téměř stejná, parametry prakticky identické, má o trochu menší rozměry, takže jde líp do ruky, AMOLED, který WP hodně přidá na uživatelském zážitku díky černé barvě a zabudované bezdrátové nabíjení, jen koupit podložku.