Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padání her GTX 960

€Dobrý den. Dnes jsem si pořídil novou GPU GTX 960. Prvně jsem ji zkoušel u kamaráda na PC, kde běžela pěkně (zkoušena na Zaklínači 3), ale když jsem ji zapojil doma a zapnul stejnou hru, tak po 3 sekundách hraní spadne, buď se PC vypne celý, nebo to spadne jen na plochu a slyším jen zvuky.
Sestava: PSU: Seasonics Flawless 400W, X-series
GPU: GTX 960
8GB RAM
CPU: i5 2500k, 3,4 GHz

Prosím o pomoc.

Ještě bych doplnil jednu technickou poznámku.
Pokud se tady bavíme o fanless zdroji, tak je podle foto nevhodně umístěn.
Má být perforací v krycím plechu nahoru a nad ním volné místo.
Dále se doporučuje mít dobře větranou skříň.
Pokud je umístěn nahoře ve skříni, tak nad ním není dostatek místa na ventilaci a dochází k přehřívání.
Ventilátor pod ním nepomůže.

Proto bych doporučil výměnu skříně.