Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem trillian 3.1

Můj dotoz je jednoduchý: Myslíte si, že tento program je dobrou náhradou za icq 5.1 nebo ne?
Jo a někde jsem slyšel, že přes tento program se nešíří viry a tak. Je to pravda?

Jako uživatel Trilianu ti odhalím některé věci, které mě trochu vadí:
- některé uživatele nevidím - je jedno, jestli mají ICQ, nebo Mirandu
- u některých uživatelů je problém s diakritikou
- u některých uživatelů nefunguje přenos souborů

Dodnes jsem nezjistil, proč tomu tak je.
Jinak jsem spokojen, těch pár nedostatků přežiju.