Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno hledani mechniky pred vypnutim

dobry den, nevi nekdo nahodou kde se nastavuje co se ma spustit pri vypinani pc, neco jako opak po spusteni. Nejaka aplikace vyzaduje vlozit disketu do mechaniky a: kterou vubec nemam, tzn ze kdykoli chci vypnout nebo restartovat pc tak pro odhasovani vyskoci hlaska neni vlozen disk nebo nejsou zavrena dvirka atd. a musim dat storno a jede to dal. Mam winXP PRO.

dik moc, problem vyresen. Jen je divne ze jeste nikdy mi funkce hledat nenasla co potrebuji a pritom mi vzdycky nekdo odpovi odkazem na jiny topic, a procetl jsem vsechno co mi naslo vypnuti, pred vypnutim a tohle tam urcite nebylo. zajimave.