Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem název konektoru

ahoj neví prosím někdo jak se jmenuje konektor k telefonu kais 130 nebo i k htc touch 2 pro je podobný EXTUSB ale má jen 5 pinů potřeboval bych schéma k tomu konektoru mám mini usb které tam jde strčit taky ale potřebuju ho přepinovat ale nevím co kam napojit...předem dík za odpověď

tieto telefony majú obvykle individuálne upravený mini-usb konektor,ktorý má jeden dátový vodič navyše,v časoch,keď tie telefony boli novinka,existovalo pár externých doplnkov,ktoré ten vodič navyše používali/externý fm tuner,tlakomer etc/,inak je to klasické mini-usb,len výrobcom upravené