Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika/zdroj

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat , jestli bude k téhle grafické kratě www.czc.cz
Bude dostačující zdroj www.alza.cz Popřípadě jestli to bude mít všechny konektory pro připojení .
Popřípadě jakej zdroj by jste doporučili vy, v případě dalších plánovaných vylepšení.
Děkuji za rady :)

Zbytek sestavy je zde:
Operační systém Windows 8.1
Skříň & zdroj Chieftec CQ-01B USB 3.0, Seasonic 350W
Základní deska MSI H81M-E34
Procesor INTEL Core i5 4430 3,00 GHz
Paměť 2 x 4GB DDR3 1600MHz
Grafická karta MSI NVIDIA GTX750Ti 2G
Pevný disk SSD Kingston 120GB V300
Pevný disk Seagate 2TB
Optická mechanika Multiformátová DVD vypalovačka

Chci právě koupit novou grafiku, se kterou budu kupovat i nový zdroj.Jenže se v těchto věcech nevyznám tak si nechám rád poradit :)