Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook display

Dobrý den,
mám notebook lenovo Z510 a asi před týdnem se začal objevovat problém s displayem. Nejdříve to bylo jen v jedné pozici a stačilo pohnout s displayem a vše se vrátilo do normálu. Ale teď už je to o dost horší, skoro nepoužitelné. Ten problém je ten, že monitor v jednu chvíli funguje normálně a potom se zasekne na posledním snímku a nic se neděje. V pozadí se udělá taková mřížka a poslední dobou se i na okrajích monitoru objeví bílý rámeček.

Zajímalo by mě čím to je a jestli bude nutné vyměnit celý monitor nebo je třeba chyba jen někde v kontaktu.

Předem děkuji za případné rady.

Je to na 99% hardware, ještě takovej detail. Znáš takovou tu setrvačnost toho monitoru u notebooku? Že to necháš v nějaký poloze a ono se to třeba o 1 stupeň ještě pohne, tak když to nechám aby se to o ten 1 stupeň pohlo tak to nejde ale když ten monitor držím a nenechám ho o ten 1 stupen se pohnout tak to funguje, dokud to nepustim.

Nevim jak jinak bych to vysvětlil..

Pravdepodobne je pricina poskodeny kabel, ktory ide cez pant vika. Casta zavada, kabel dostane "zabrat" kazdym otvorenim vika NB.

Ked mas moznost pripojit externy monitor, pripadne TV, tak vylucis/potvrdis vadu grafickej katy.