Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Licenční klíč od windows 8

Zdravím mám problém když zapnu pc neanačte se mi windows píše mi to diagnostika problému počítače.Když chci dát pc do opravny chtějí po mě licenční klíč k windowsum ale ten já na pc nalepený nemám četl jsem že od nové verze je ukládaný v biosu da se od tamtud neak opsat ? díky za odpověd.

tak to su riadne blby servisaci, kdyz nevedia z BIOSu si sami zistit licencny kod, nebo preinstalovat PC s tym ze pri instalacii sa im to automaticky nacte a dokopi spravia 4 kliky, po vymene napriklad disku, tak to urcite ti viac dojebu nez opravia,... ked niesu schopny si z biosu sami zistit licencny kod tak by vôbec nemaly opravovat.

v prípade recovery ak ho máš je obnovenie PC hračka, a zvládne to 10 letý kluk,.... stačí stlačiť štart ->ˇ nastavenie PC -> obnovenie -> a dať obnoviť do výrobného stavu. pc sa reštartne a počkaš tak 30 minut a zrazu je jak od vyrobcu

doporučujem si v tom prípade nájsť iný servis,odborný/skutočne odborný/ servis má v prípade potreby aj NFR inštalačné disky alebo System builder pack pre ISV/IHV pomocou ktorého môžu aktivovať v prípade potreby užívatelskú licenciu win opakovane na viacerých počítačoch podla potreby.....dnes je to podobné ako s hodinárskymi servismi,niektoré sú už len meniči bateriek v quartz hodinkách,nič iné reálne nezvládnu.....