Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu který z nich koupit ?

Dobrý den, chci poprosit o radu který z těchto PC si vybrat..Chtěl bych ho hlavně na hry méně náročné ale netuším který si vybrat tak vás chci požádat o radu. Nebráním se ani návrhům na jiné PC budu rád dekuji za odpovědi.
18842956.htm Nevím který tady z těch 3 je asi pro mě nejlepší.

Nemusis byt technicky odbornik, chce to ale dobre lajcky popsat, co na tom PC chces delat a zadat cenu, on ti sem nekdo hodi komponenty a ty si potom nechas slozit u CZC, kde to delaji zadarmo v ramci nakupu komponent.
Nebo pouzij hledani, takoveto levne sestavy jsou tu kazdou chvili a jen vyberes co by se ti vic libilo. Ja bych v teto levne cene doporucil poskladat neco na AMD platforme.

Dočetl jsem se tam ze jim mohu i zaslat komponenty a oni mi je tam dají mám doma grafickou kartu Amd HD6750 1GDDR5 myslíte že by mi stačila ? Nechci na tom hrát nejnovější hry postačí mi na Wow,CS:GO,COD..
Jinak chtěl bych tam procesor od Intelu I3 nebo I5 v mé cenové relaci 12 000,- myslíte že bych se do toho mohl vejít ?

ram kedže sú ddr2 asi isto pojdu do koša,... HDD by mohl byt fajn bodol by sa presnejsi typ ak je sata mohlo by byt. zdroj nevim, to at "rozhodne" m-pol. krabica? mozno by sa dala pouzit, CD/DVD mechanika taky? Krabica by teoreticky mohla byt i stara (neviem v jakom je stave)

A nebylo by lepší namísto těch procesoru od AMD koupit ty od Intelu ? Co třeba taková I3 ? Mohl by jste mi něco na ten způsob prosím složit ? Chtěl bych alespoň 4-6GB RAM
Intel I3, HDD 1T,Nějakou slušnou grafickou kartu a ještě se chci zeptat jak tam mají ty hezké podsvícené casy myslíte že by to šlo složit do nich ? Můj rozpočet je 10-13 tisíc. Děkuji

Tak na spotrebu je nejlepsi tohle.

http://www.czc.cz/intel-core-i3-4130t/135652/produ kt

Ale jestli delas treba upravu videa, tak tam potrebujes vykon, takze to Tecko pro tebe nebude vhodne. Nejsem si ani jistej, jestli ti bude dostacovat vybrane AMD, ale to musis vedet ty. Jinak v tebou vybranem procesoru problem nevidim, nicmene nejsem az tak velky znalec procesoru od AMD, stavim normalne na Intelu, jenze puvodni tazatel chce neco ultralevneho na hry a to je nejlepsi postavit na AMDecku, core i3 nema na hry smysl a na core i5 nema finance, takze jsem se pokusil ukazat neco s AMD, netvrdim ale, ze se nenajde lepsi volba.