Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Runbo F1

Zdravim,
ukradli mi mojho Aligatora RX430 a hladam za neho nahradu. Patral som trocha a nasiel som toto:
http://www.devicespecifications.com/en/model/cfeb3 450
od oficialneho dovozca na slovensko som dostal specifikaciu ze ma dokonca 6000mAh baterku a cenu 459 EUR s DPH.
Cakam relevantne nazory PRE/PROTI pripadne odporucit iny telefon (dualSIM, vodotesny, odolny detom od 1 do 5 rokov a minimalne dva dni na baterke pri normalnom pouzivani a asi hodine-dvoch surfovania).
Dakujem PV

reálne,platné europske iso certifikáty majú/tie sa dajú overiť u inštitúcií,ktoré ich vydali/,takže by som sa osobne nebál,aj keď je to nová firma s designom výrobkov pripomína existujúce CAT a Philips Sonim outdoor telefony,podla údajov od výrobcu sa 6000mAh batéria dodáva do tabletu s rovnakým názvom,telefon s 5000 mAh,ale aj tak je to papierovo dosť....ako ekvivalent by sa dal doporučiť snáď len spomenutý CAT alebo Sonim......

vela "super recenzíí" písali ludia,čo si CAT kúpili ako multimediálny a herný telefon,ale CAT je v prvom rade pracovný ,odolný telefon...velmi záleží,čo od toho očakávaš,či v prvom rade telefon,ktorý niečo vydrží,alebo prenosnú hernú a multimediálnu mašinku,podla toho sú aj "dôležité" záležitosti okolo použitého mobilného cpu/gpu...na telefonovanie,posielanie sms a surfovanie po internete nepotrebuješ 100 jadrový procesor s grafikou,ktorá zloží na kolená nabúchanú hernú pc zostavu alebo playstation....

Ja som bol sokojny aj s Aligatorom, takze chcem len svizny foooon na zakladne veci. V zapale nudy na solitaire a tetris. Je tam aspon podla papierov super baterka, tak len ci to CPU a GPU v spojeni s displejom mi ju nejako brutal nevyslaha, aby ma to nemilo neprekvapilo. K tomu CATu praveze bolo skor to, ze ho po kupe supli do pohara s vodou, len tak na skusku a uz isiel na reklamaciu preteceny.

Ahoj, môj kolega má Runbo F1 a je s ním veľmi spokojný, baterka mu vydrží týždeň a to telefonuje stále, firma mu ho objednala preto lebo zakaždým poriešil displej na smartfone. Tento telefon zdrží naozaj veľa, budeš s ním isto spokojný. Ja mám objednaný Runbo X6 tak som zvedavý naň. pôvodne som chcel Conquest S8 s Gorila Glass 4 displejom, ale stojí 700 Euro dez DPH, to je trochu moc.