Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SLUCHÁTKA prosím :((

Ahoj, potřebuju pomoct vybrat nějaké sluchátka s mikrofonem herní aby se daly použít na CS:GO. Mám sluchátka za 600,- dost kvalitní i s mikrákem ale na dva jackety a v NTB mám jen jednu díru na jackety... Rozdvojka nepomohla a tak potřebuju sluchátka s připojením jen na jeden jacket nebo přes bluetooth do 1 000,- .

Díky moc všem za tipy :))

POŽADAVKY :
Mikrofon
do 1000,-
jeden jacket/bluetoth
trošku aby měly kvalitnější zvuk

Díky

čo je na tom k nepochopení?
kedže sa začal používať kombinovaný jack vstup/výstup a niesú oddelené, tak existuju aj takové "rozdvojovacie jack káble", čiže načo kupovať nové slúchadlá když stačí kábel za pár KČ? pravdepodobne čo máš teraz kábel zle zapájaš alebo je vadný (zlomený, a pod.)...

Hama jack vidlice 3.5mm stereo - 2 cinch zásuvka 10cm
Hama jack zásuvka 3.5mm stereo - 2 cinch vidlice 10cm

To neni ziadna rozdvojka, to je redukcia jack stereo -> 2x cinch, a to je mu uplne nanic, on potrebuje takuto redukciu, alebo sa to vola aj TRRS adapter, ten jack co sa strka do pc/ntb musi byt 4-polovy a taketo kombinovane zapojenie mikrofon/sluchatka musi podporovat aj ten ntb, tzn. ze aj ten jack konektor v ntb musi byt 4-polovy inak to nebude fungovat ani s tou redukciou. V pripade ze ten vystup z toho ntb neni kombinovany mikrofon/sluchatka ale len cisto skuchatkovy vystup a vstup na mikrofon na ntb nema bude musiet asi pouzit len nejaku usb zvukovku co ma vystup na sluchatka a vstup pre mikrofon.

Aháá:D Tak to pak jo, já se totiž ptal na prodejně a tam mi řekly že když budu mít samostatný sluchátka a samostatnej mikrák že to nepůjde ale když budu mít headset že mi to půjde...:( Tak díky já koupím tu druhou rozdvojku :) Díky moc všem