Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontrola sestavy + bedna

Zdravím zkušený PC-profíky,

prosím o zkontrolování této sestavy:

http://www.czc.cz/50782dq4fmgm0bbeivm5eg9gag/sezna m

Není tam nějaká pitomost (tj. bude to společně fungovat), nebo poruchový produkt? A neznáte nějakou dobrou bedu, do který by se to všechno vlezlo? Nějakou, která je na czc skladem, abych nemusel měsíc čekat, než to dorazí.

Win a ostatní příslušenství mám.

Díky za radu.

PS. Počítač by měl sloužit na běžné domácí práce + občas nějakou starší hru. Upgrade rozhodně neplánuju.

I s bednou bych za to dal tak kolem 13 000,-. Ten počítač budu využívat jen o víkendech, takže do toho pro mě nemá smysl investovat víc.
Koukal jsem i na ostatní sestavy v podobný cenový relaci, ale některý produkty se už neprodávaj, nebo nejsou skladem, tak jsem se snažil najít alternativu.