Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovení Windows ze zálohy v Bios

Dobrý den,
potřeboval bych poradit ohledně obnovení W8 ze zálohy...Přecházel jsem zpět z W10 na W8 a během této operace přestalo fungovat usb spojení mezi pc a externím diskem. PC je ted´ pouze v Bios režimu...děkuji za radu.

PS: pc ma pouze 2 usb vstupy

Moje PC:
asus x205ta
Procesor
Intel® Bay Trail-T Quad Core Z3735 1.33 GHz procesor
Operační systém:
Windows 8.1
Operační paměť
DDR3L 1333 MHz SDRAM, 2 GB
Displej
11.6" 16:9 HD (1366x768) Glare panel
Grafická karta
Integrované grafické jádro Intel® HD Graphics
Úložný prostor
32GB eMMC
Čtečka karet
card reader (Micro SD Micro SDXC Micro SDHC )
Kamera
VGA Webová kamera
Síťové připojení
Built-in Bluetooth™ V4.0
Rozhraní
2 x port USB 2.0
1 x Microphone-in/Headphone-out jack
1 x micro HDMI

1 x micro SD card
Zvuk
Integrované reproduktory a mikrofon
SonicMaster
Baterie
38 Wh Polymer Battery
Napájecí adaptér
Výstup: 19 V DC, 1.75 A, 33 W
Vstup: 100 -240 V AC, 50/60 Hz univerzální
Rozměry
286 x 193.3 x 17.5 mm (Š × H × V)
Hmotnost
0.98 kg (s polymerovou baterií)
Certifikace
UL, MIC, CE Marking Compliance, FCC Compliance, BSMI, Australia C-TICK / NZ A-Tick Compliance, CCC, GOST-R, CB, Energy star, IDA, Erp 2013, RoHS, JATE

Bohuzel se mi tato moznost nikde nenabízí...jsem pouhy pc uzivatel(internet,office atd.. :-D ), takze je mozne, ze tve rade tak uplne nerozumim. Pro upresneni se ma vec tak, ze puvodne na pc byl W8, ale upgradoval jsem na W10...pote mi zacla blbnout usb a tak jsem se rozhodnul vratit se zpet k W10...pri prechodu zpet ale nastala nejaka chyba. Zálohu mezi prechodem z W8 na W10 mam na ext. disku, který kdyz pripojím pro bootovani, objevi se mi vzdy chyba viz foto