Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Packard Bell easy note - sekají se mi hry

Zdravím , nevíte proč se mi sekají hry , seká se internet ,na ntb - Packard Bell easy note TE 11 HC ?.. a celý je celkově pomalý , má nový Windows 10 ( ten trochu zvýšil výkon NTB) než u W8 A W7 . asi 5x jsem přeinstalovával Windows . ( sedmičky , osmičky) .
Hry které se sekají : Ferrari virtual race ( trošku) , CRASH TIME 4 , MINECRAFT :D , FLAT OUT 2 ( CHVILAMA TROCHU) atd. :.
když notebook má 4 GB RAM DDR 3 , 1000 GB HDD , 2,4 GHZ , 2 GB GRAPHICS ( NVIDIA GEFORCE 710 M ) , DVOUJÁDROVÝ PROCESOR INTEL INSIDE PENTIUM 2020M . Notebook stál 10 nebo 11 tisíc . ( myslím ve slevě ) .
Změna předmětu, původně: B1489 (JaFi)

:-D:-D:-D Ty bud rad ze vobec spustis neaku hru na tom notebooku lebo ten notebook je na kancelarsku pracu a nie hranie hier !
Ta graficka karta je sakra slaba a dobre ti pojdu akurat tak 2D hry ale na 3D zabudni. Mozno 8 rokov stare 3D hry by ti maly ist plynulo.
Dalsia vec je ze ked si si upgradeoval na novy Windows 10 tak si mal preinstalovat VSETKY ovladace zo stranky tvojho vyrobcu notebooku. A samozrejme aj vsetky programi a hry co ti blbnu treba preinstalovat.