Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konfigurace PC

Dobrý den,

jaké je mít konfiguraci na PC, když chci, aby to bylo dobré na hraní her ? A k tomu se omlouvám za to nevím zda konfigurace pc je pc sestava. Trochu bych potřeboval poradit, co vlastně je vůbec ta konfigurace PC a k čemu to slouží ? Moc se v tom nevyznám tak bych se rád něco dozvěděl a na internetu jsem nic nezjistil. Díky.

S pozdravem Grubits.

1. Neřešit

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY - kancl, herní,
pracovní - (video/zpracování, CAD, Photoshop...) HERNÍ

3. OPERAČNÍ SYSTÉM - dodat se sestavou, vlastní- Nevím
4. Nesložím si ho sám.

5. MONITOR pro herní sestavu je potřeba uvést rozlišení které máte/koupíte- Tak určitě nějaký normálnější. Ne moc široký 1900x1200 nějak tak a aby šlo aj 3D