Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nero-DVD

mám připravené tři soubory DVD půlhodinové,jdou nějak jednoduše spojit v jeden?Když je
chci v Neru vypálit na jedno dvd,nejdou přidávat...

OK-ale to mi nastal další problém.Nedávno syn nainstaloval Nero 7,pak se ale zase prog.
odinstaloval a teď mi to při instalaci Nera 7.0.5.4 píše,že musím nejřív odinstalovat novější verzi Nera.....to už jsem udělal,vyhledal a vymáz všechny složky Nero 7 ale
pořád píše to samé...odinstalujte novější verzi:))