Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo P70- nejde volat,psat

Zdravím, zničeho nic mi na mém telefonu Lenovo P70 nejde volat a psat, signál mám,ale napíše mi to při volání mobilní síť je nedostupná, a třeba při sms, se to někdy odešle a někdy mi to napíše,že služba není dostupná. Restart sem dělal, vypnout a zapnout sem zkoušel. Co takhle tovární nastavení pomůže to ? Právě potřebuju aby to co nejdříve šlapalo :/ Děkuju moc všem za rady.

skontroluj ci je dobre zasunuta SIM karta.
Ak si sa nehral s FLASHovanim/upgrade na novy Andorid 5.0 a vyssie a nadalej ti to robieva tak skus FACTORY RESET.
A mimochodom nepises odkedy to robieva... neinstaloval si nic ? alebo od novoty to robi problem ?
------
Ja mam tiez ten isty telefon a pouzivam ho uz asi pol roka a bez problemov zatial.

Factory reset ti ale vymaze vsetky veci v mobile takze si pozalohuj kontakty a veci niekde na micriSD karte a vyber ju aj SIM kartu pre istotu pred tym ako urobys FACTORY RESET.
Factory reset (obnova do tovarneho nastaveni) sa robi tak ze kliknes na ikonu "NASTAVENIA" a potom rolujes dole kym nenajdes kolonku "ZALOHOVAT A OBNOVIT" a tam na spodku mas napisane "OBNOVENIE TOVARNEHO NASTAVENI" klikni nan a postupuj podla toho co tam vypisuje.
Ak ti aj po Obnove nepojde telefon tak ako ma tak ho REKLAMUJ !

Zkoušel sem to v bráchovým mobilu, a tam to mělo stejný problém, no operátor mi řekl,že je moje karta aktivní, a nikde tady nemaj psaný výpadek, ale na t-mobile webu sem se dočetl,že tu staví rychlejší LTE nebo co, a že může dojít k výpadkům, jinak wifi jde, data jdou,smsky jdou, volat nejde. Může být chyba v telefonu ?