Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím dál více zatížená RAM

Zdravím už dlouhou dobu se mi stává že se mi čím dál více zatěžuje Ramka mám 12GB DDR3 normálně zatíženou RAM mám 10% zjistil sem to ve správci uloh každým dnem co zapnu pc se podívám a Ramka se stále a stále zvětšuje např při klidném stavu pc bez hraní atd mám RAM 10% po 3 dnech je to třeba 40% max to vždycky vyleze na 85-87% to už se pak nedá nic hrát ani pořádně systém není rychlý mám Win 8.1 (original) už nevím co stím na 10% mi to klesne pokaždý když PC proskenuju programem Adwarecleaner v nastavení je napsáno co to udělá a je tam možnost Reset Winsock ta je zaškrtlá celou dobu proskenuju pc a nikdy mi to nic nenajde pak mi to napíše že sken byl dookončen at restartuji pc takže pc restartuji a poté co ho zapnu mám 8-10% vytížené Ram což sem měl vždycky pak ale jednoho dne mi to zkrátka začalo dělat ... měl sem nějaký problém s Diskem že byl vytížen na 99% a nešlo mi pomalu nic ovládat v systému po reinstalaci a nastavení BIOSU do Deafultu šlo všecko ok ale pak se stalo tohle s tou Ramkou budu rád za jekékoliv rady :.(

Viry v pc nemám skenoval jsem to přez Windows Defender i přez Malware Bytes i přez Adware Cleaner nic to nenašlo ale po restartování pc mám zase 12% ještě když sem psal tenhle dotaz byla moje RAM na 47% vytížená v klidném stavu ted mám zas 12% v Nouzovém režimu ještě před skenem jsem měl 9% vytížení pc

Nejvíce mi žere Svchost (Hostitel služby místní systém

těch ti běží v paměti 6-8, každý nese jiné služby.
buď si ve správci úloh necháš zobrazit sloupec "pid" a ty porovnáš s výpisem:

tasklist /svc

nebo stáhneš ms process explorer.

další druhý je Antimalware Service Executable)

jen nějakou dobu po zapnutí, nebo skoro furt? neběží v pc současně dva antiviry?

když PC proskenuju programem Adwarecleaner v nastavení je napsáno co to udělá a je tam možnost Reset Winsock

co to je přesně za soft? odkaz?

ty všecky cleanery a antiviry sem už dávno zkoušel odinstalovávat a nic právě proto sem stáhl ten Adwareclaner abych si uvolnoval aspon na ty 3 dny tu Ramku jinak zde je odkaz na ten Adwarecleaner https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwc leaner/ a proces Antimalware Service Executable běží furt je to proces ve zkratce MsMpEng a když sem dal Otevřít umístění souboru tak mě to navedlo do složky s Antvirem Windows Defender což je muj antivirus který mi pokaždé zatím našel problém a je spolehlivý není to warez, Antimalware mám vypnutý při spuštění a zakázaný v Msconfig takže to není proces od něj

Takže 16% "vyťaženia" RAM je úplne v poriadku. Netuším, ako a kedy sa Ti RAM zaplní na tých skoro 90% ako si písal.

Ak je to po 3 dňoch non-stop zapnutého PC, potom je problém niekde inde. Windows necháva v pamäti načítané najčastejšie používané knižnice, ktoré potrebujú programy k svojmu behu. Po ukončení aplikácie, programu, hry... RAM neuvoľňuje (12GB) je dosť - netreba... Prípadne Ti ostávajú "vysieť" neukončené procesy, ale to sa prejaví neskôr...

16% tam mám proto protože sem spustil sken tím Adwcleaner říkal sem že poté se Ram uvolní není to nonstop na pc sem tak 7 hodin deně postupem času každý den se stále hodnota zvyšuje na těch cca 90% to bylo asi po 14 dnech

ale napříkald hraji hru např Dotu2 klasicky mám stálých 75FPS tyto FPS mám do těch cca 30-40% Ram pak ale jestli je to nad 50% tak už se mi hra třeba sníží na 40Fps.. což je pro mě nehratelné po té co použiji ten "Cleaner" dám scan v pc to nic nenajde ale vyresetuje Winsock a restartuju pc tak mám ramku zas na 7-10% a hra zase šlape na 75Fps

Jsem rád že ste byli mi ochotní pomoci:) vážím si toho ale musíte si uvědomit že pc nerozumím proto se ptám nemusíte hned být nepříjemní... musíte pochopit že mezi vámi jsou lidi kteří nemají s pc zkušenosti jako vy :)