Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Měnící se ikonka myši

Zdravím ,

Sama od sebe se mne začala měnit ikonka myši při používání kolečka na takový šedý čtverec s modrou šipkou a kouskem prstu :D v ovládacích panelech v individuálním nastavení to můžu změnit zpátky ale při použití kolečka se to zase změní. ta ikonka je tam pod názvem přesný výběr . je to dost nepohodlné a nemůžu používat kolečku bez toho aby se to zase změnilo :-(

Ano tam jsem se to pokoušel změnit už několikrát . Ve vlastnostech myši a ukazatele můžu nastavit schéma jaký chci a stejně se mi to při použití kolečka změní na ten šedý čtverec dokonce ikdyž mu v tabulce přizpůsobit přiřadím jinou ikonku a tahle tam vůbec není tak se mi to stejně změní a nejde to dát zpátky