Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zrušení rozdělení pevného disku

Dobrý den,můžete mi prosím někdo trochu poradit? mám na notebooku acer dva operační systémy. Linux a Windows XP, prosím poradíte mi jak můžu linux smazat,prostě úplně ho dát pryč a nainstalovat pouze čistý Windows xp. to už zvládnu sám,ale nevím jak dát dokupy ten pevný disk.prosím,prosím poradíte laikovi? díky Jirka

Pokud chceš instalovat opravdu od začátku, tak nejjednodusšší cestou je nabootovat z instalačního CD a v průběhu instalace, když se tě systém ptá kam instalovat máš možnost úplně zrušit oddíly na disku, vytvořit nový a na něj systém nainstalovat.