Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC - 820eur

Ahoj všetci,
Hľadám zostavu do 820 eur čo je maximálny strop spolu s monitorom, takže PC + monitor= 820eur (bez dopravy)
Nejakú predstavu o tom mám a vypíš teraz čo by som si dal ja do danej zostavy:
-Základná doska ASUS B85-PLUS
-Procesor Intel Core i5-4590
-Grafická karta ASUS GTX950-M-2GD5
-LED monitor 21.5" ASUS VX228H
-Počítačový zdroj EVGA 500B
-Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX Savage Series
-WD Blue 1000GB 64MB cache
-Počítačová skriňa Cooler Master K350
-Chladič na procesor GELID Solutions Tranquillo
-Ventilátor AIREN Red Wings 120 3x

Vedel by mi niekto z Vás poradiť lepšiu(efektívnejšiu)? Cez AMD procák ísť nechcem (zlá skúsenosť)

Klikni si vpravo na kategoriu PC zostavy skus si tam precitat nieco aktualne od M-Pol apod. (pozn. 20tisic Kc zodpoveda asi tym 800e)
Snaz sa co najviac penazi dat do grafiky (mozes aj R9 380 s 4GB, zas az taky cenovy rozdiel oproti 2G tam neni). CPU by bol asi idealny i5, ak to nejak cenovo vyjde. Ak ne tak AMD.
P.S. nepoviem ti konkretne ptz momentalne nesledujem ceny a je toho dnes plna prdel modelov.

Procesor Intel Core i5-4460
Základná doska ASUS H97M-E
Operačná pamäť Crucial 8 GB KIT DDR3 1600 MHz CL9 Ballistix Sport
Pevný disk WD Blue 1000GB 64MB cache
Chladič na procesor GELID Solutions Tranquillo
Grafická karta MSI R7 370 Gaming 4G
Počítačová skriňa Zalman Z3
Počítačový zdroj Seasonic SS-500ET-T3
LED monitor 21.5" ASUS VX228H

bez OS a DVD mechaniky... 790-800€