Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dell Latitude D810, po výměně LCD jede jen polovina

Zdravím,mám doma už pár let výše zmíněný notebook.Původnímu monitoru vytekly pixely a tak jsem ho vyměnil za jiný se stejnýma parametrama a rozměry.Datový kabel jsem použil původní.Monitor jede ale jakoby zmrskne obraz jen do půlky monitoru.Ve windows je rozlišení normálně 1280x800 tak jak ma být.Takže obraz je úplný ale jen na polovině obrazovky.Nevíte někdo co s tím?Klidně budu i pájet ten noťas je jen na pokusy.

To si ho asi nevymenil za stejny parametry, konkretne parameter pixel per clock maju asi odlisny.
Upravit sa to da len tak ze sa opytas vyrobcu ze podla coho to detekuje :) (mozu byt na doske prepojky a podobne, bez ich popisu nemas sancu najst ze ktory. Po kazdej zmene treba restart, edid sa cita len raz pocas post)