Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Evrsoft 1st Page 2006 - chyba při spouštění

Prosím o radu, nainstaloval jsem tento HTML editor, ale když ho chci spustit, zahlásí mi "Error while unpacking, code 4", a prý ať kontaktuji autora, ale na stránkách Evrsoftu jsem k tomu nic nenašel, nehledě na to, že po zadání dotazu do Googlu a vyzkoušení prvních několika odkazů jsem byl permanentně přesměrováván na nějaké "péčko". Jinak vím, že program obsahuje jeden virus, ale o to teď nejde, rád bych ho rozchodil. Mám WIN 98. Zkoušel jsem ho instalovat několikrát + odinstalovat a znovu nainstalovat, ale pořád je to stejné. Předem díky za pomoc.

Díky za info s tím údajným virem, ale víte někdo, proč mi to nejde spustit ? To Karel: Na studna.cz je uvedeno, že je to dokonce i pro Win 95, 98 atd., takže tady asi kámen úrazu není (leda že by se i oni pletli). Ale jak říkám, před reinstalací Win 98 mi ten program chodil v pohodě, takže problém je někde jinde.