Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s pc

Ahoj mám problém s novým pc keď ho viac zatažím zasekne sa a nič nereaguje jedine tvrdý reštart.Chcem sa spýtať ci to môže byť prehrievaním napájaciej kaskády na zakladovej doske alebo to je spôsobené niečím inýmn .Moje Pc parametre: Základová doska:GIGABYTE 990FXA-UD3(rev.4.0) Procesor : AMD FX9590 zdroj : AURUM 1000w gold+ chladič cpu :ARCTIC Freezer Xtreme Rev.2 ram: Kingston 16GB KIT DDR3 2400MHz CL11 HyperX Savage Series, Grafika: 2x AMD Readon R9 280x, +Niekoľko vetrákov v bedni :D SSD disk 128Gb + Hard disk 3Tb (už neviem presne akej to boli značky). Bios je na verzii F3 všetky ovládače sú aktuálne. Tak neviem či je to nedostatočnou doskou alebo niečim iným. Na stránke výrobcu dosky písali že podporuje tento typ procesoru.Obrazovka sekne aj keď používam iba 1 grafiku.

Mas urcite rev 4.0? (napisy na doske)
Teploty pred zasekom su jake? (speedfan apod - core hodnoty), jak rychlo sa to zasekne pri jakej konkretne zatazi? Drhu grafiku skus uplne vytiahnut.
Blbo moze byt cokolvek, treba to presnejsie diagnostikovat, v BIOSe defaults a save&exit, mozes skusit aj podtaktovavat rozne veci a skusat ci sa nieco meni. Taky zasek je typicky nieco s napajanim, alebo prehrievanie niecoho.