Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosba o návrh PC

Dobrý den,
poprosil bych o aktuální návrh herního a pracovního PC.
Požadavky:
cena: 26.000,-
užití: práce s Autocadem, Zaklínač III a GTA V na plné detaily a pokud možno herní výhled do budoucna.
platforma: intel
bez periferii a systemu
složení v eshopu, plná záruka.
Děkuji za pomoc.

Tak problém se ukaze tehdy az bude chtit spustit ten cad a nepobezi mu. To neber jako narážku na ty grafiky co jsi vybral. Ale jen upozorneni pro dotyčného ze na jedne sestave mu nepujde perfektne cad a hry na max detaily. Ne za tyhle peníze,. Zase hodne zalezi co bude v tom cadu kreslit. Pokud jen nejaky 2D cmaranice muze mu to bejt jedno, jen si mu musí sednout grafika s programem.

O to nejde. Jde o to ze u certifikovaných karet mas jistotu že ti tam ten cad pujde. Tohle se resi často na cadforu. Ze nekomu nejde cad a je to prave problém s necertifikovanyma GK. Na moji HD4890 cad třebas nebezel. Vymenil jsem kartu a bezel bez problemu :)