Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Obnovenie fotiek na Adroide

Dostal sa mi do ruky jeden tablet a uzivatelka chce, aby som jej obnovil zmazane fotky z galerie. Ide o nejaky LG tablet, Android 5.0.2. Da sa to nejako rozumne cez PC (na tablete nie je ani Obchod play rozbehany) bez nutnosti platit horibilne sumy alebo rootovat tablet?
Tablet nema externu kartu, fotky boli ulozene v internej pamati.

• V nastaveni ze zalohy<synchronizace>, spojena s jejím uctem Google.
• Podívej se i do google photos > nastavení > synchronizace.
(bylo by dobré, kdyby ti prozradila, zda na Sync. Pouziva "cloud, Google, nebl dropbox").