Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podpora SDxc v mobilu

Zajímalo by mě, jaktože mobil(uveden v půlce 2009) podporuje SDXC karty (64GB), když má údajně jen podporu SDHC (do 32GB). Je pravda, že ještě region nad 32GB jsem netestoval, takže nemohu refererovat. Na wikipedii jsem se dočetl, že SDXC byl uveden v Janary 2009.

Je možné, že podpora SDXC byla dodána softwarově prostřednicvím update firmwaru (2012)? Je to vůbec celkově možné, dodat čtečce podporu update firmware(ale těžko odhadovat, co takový update firmware dělá, zda updatatuje nějaký firmware čtečky, pokud vůběc nějaký má)?

keď sdxc bolo uvedené v januári,čo je divné na tom,že o 6 mesiacov po uvedení sdxc má niektorý z produktov podporu sdxc ? pokial použitý mikrokontrolér v čítacom zariadení je hardwarovo pripravený na to,aby naadresoval lubovolne velké karty a je schopný s nimi pracovať,je možné dodať/aktivovať sdxc podporu aj zmenou firmwaru