Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem p5kse doska a sloty RAM

Neviem to nikde nájsť na webe alebo keď tak je to nezrozumiteľné. Mám dosku P5KSE a sú tam 4 sloty na RAM 2 žlté a 2 čierne. Aktuálne používam , vlastne vždy som používal čierne sloty lebo do tých žltých proste neviem dať alebo vlastne nechcem znásilnovať strčenie RAM lebo ten malý zárez na RAM je o 1mm užší na čiernom než na žltom. Jedná sa o upgrade RAM zo 4 na 6 alebo 8GB... len keď teraz kúpim RAMky sa bojím že to tam proste nedám alebo poškodím dosku. Aké RAMky vlastne idú do tých žltých slotov ? Momentálne používam 2x Kingston DDR2 800mhz 2gb CL6 PC2-6400 DIMM 240 pin

Sloty su vsetky DDR2 a teda stejne. (aj zarez).
Hlavne kupuj obojstranne moduly, nech to vobec funguje. Aj ked teda neviem naco ti je na stare PC 8GB RAM.
Pri strkani zvyknem jednym prstom podlozit dosku nech sa moc neohyba.
(a samozrejme potrebujes DDR2 800 moduly)