Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Volba pc sestav

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na rozdíl mezi sestavou č.1 a č.2.

SESTAVA č.1

zde odkaz : http://www.cena-vykon.cz/2015/08/30/nejlepsi-herni -pc-sestava-do-40-000-kc/

Kupoval bych ji tedy bez příslušenstvý jen pc + monitor což dá tich 35tis. kč
- kde zde je starší i-5 a paměti ddr3

SESTAVA č.2

zde odkaz: http://www.svethardware.cz/doporucene-pc-sestavy-2 015/39854-5
- je tedy bez monitoru, ale pán dává hodně za 250gb SSD, kdy já bych tam dal 120GB z předešlé sestavy, která stojí asi do 2k a ušetřil bych. A koupil monitor z sestavy č.1.

MŮJ DOTAZ:

-Tedy zní, jaký je výkonostní rozdíl mezi sestavou č.1 a č.2
-proč novější i-5 procesor
- rozdíl mezi RAM paměti
-Proč u druhé sestavy GTX 970 , když jsem četl , že nepodporuje dx12

Popřípadně poslat Vámi sestavenou sestavu.
-rozpočet by činil do 35tis. kč
-klidně s OS ( to je nějak jedno)

Předem moc DĚKUJI všem za snahu a trpělivost , kterou se mnou budete mít.

Děkuji, chybí tedy monitor. cena uvedené sestavy je 33610kč. Stahnul bych klidně to 250gb SSDčko na 120gb, popravdě si myslim , že 250GB ssd+ 1T HDD nevyužiji.

A mohl bych poprosit jestě o nějaký ten monitor, klidně i víc variant od levnějších i k dražším jen pro orientaci děkuji.