Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Visual C++ Runtime Library

po spuštění počítače mi to napíše
Microsoft Visual C++ Runtime Library
program:C:\WINDOWS\explorer.exe
A buffer overrun has been detected which has corrupted the program's internal state.The program cannot safely continue execution and must now be terminated.

Poraďte prosím co s tím!!!Když to zavřu, tak to vyskočí znova, ztratí se mi explorer(lišta, kde je Start...)a pak zase dokola!

Předem dík!

ja sem skoušel přeinstalovat winy a stáhnout si z netu jiny ovladače ale to mě taky nepomohlo...a zjistil sem ze me to tu chybu hazi jen kdyz hraju na openGl..a kdyz si v nastaveni videa prepnu na zobrazeni D3D tak to jede v pohode...az na to ze pri D3D mam necitelny pismena...:-( jinak by to bylo v pohode!!!