Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní myš na csgo.

Dobrý den mohl bych se zeptat? Chtěl bych si koupit nějakou myš na csgo. Mám ted a4tech terminator ale nevím. Chtěl bych asi značku a4tech ne kůvli makrám ty nepoužívám. Podobnou myš bych chtěl jako je razer abyssus 2014. Myslíte že je tahle dobrá a nebudu si moc dlouhou dobu zvykat? na tuhle http://www.czc.cz/a4tech-bloody-a90-core-2/168830/ produkt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cpc&utm_c ampaign=Mysi&utm_term=A4tech_Bloody_A90_Core_2

Myslím to z důvodu že ten terminator je větší. A tahle je asi měnší. Potřebuji hlavně lehkou myš. Protože mám 400dpi a in game 2,33. Plánuji možná 2,52 in game ale zas si zvykat. Díky moc.

Myš (hlavně kvalitní senzor) patří mezi důležité komponenty pro hraní CS:GO.. (stejně jako 144Hz monitor :D)

A4TECH jsem po tom co jsem roztřískal Tesoro Shrike (kolečko), vyměnil Roccat Kone (tlačítko a kolečko sucks) jsem taky zkusil a nikdy více. Ten tracking je i na kvalitní podložce hroznej, často se stávalo že se najednou senzor zbláznil a najednou jsem čučel do země otáčejíc se dokola o 360° .. po tom co mi to takhle vykurvilo 1v4 clutch jsem si řekl že takovej křáp už mi do bytu nesmí.

Momentálně jedu na Logitech G502 Proteus Core a to je úplně jiná kvalita.

Rank: SMFC <> Global

Tu myš mám taky. Přijde mi malá a špatně se chytá když se otáčíš (myš musíš zvednout).

Ty tlačítka co tam jsou mi přijdou super, konkrétně třeba to velký po levý straně je super na push-to-talk, pak ty 2 co jsou u levýho tlačítka jsou dobrý na primární/sekundární, ale moc je nepoužívám, spíš je mám nastavený na zpět/vpřed v prohlížeči. Tay je dobrý, že tě software od Logi nechá nastavit jednotlivý mody pro jednotlivý aplikace.

Jaký je tvůj cenový strop? rozhodně bych se poohlídnul po něčem kvalitnějším, např. SteelSeries Sensei RAW nebo Zowie FK1-2 , to jsou myši které pro hráči v CS:GO používají nejvíce. Já osobně mám SteelSeries Sensei RAW a nemůžu si stěžovat