Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá Smrt (Bad pool header)

Dobrý den

Nedávno jsem si vyzvedl PC z opravny (už druhé) kvůli tomu, že jsem pořád měl nějakou BSOD, internet padal a když jsem spustil nějakou hru např: League Of Legends tak mi vyhazuje nějakej Bug Splat. V opravně mi řekli, že je něco se základní deskou (nějaký čip) a navrhli opravu, která stála 1100 kč. Teď jsem počítač zapnul, ale po hodině a něco zase modrá smrt... Prosím o radu

Intel Core 2 Quad Q400 2.66 GHz
Nvidia GeForce GTX 650Ti
4 GB RAM
Windows 7 32 bit

A také z nějakého neznámého důvodu počítač využívá jenom 3 GB RAM ze 4. Mohlo by to s tím mít něco společného?

Děkuji

něco se základní deskou- víc mi k tomu v opravně neřekli

pokud tu základní desku nevyměnili za jinou starou odzkoušenou, se stejným chipsetem, tak s tím neudělali nic, jen ti naúčtovali prachy.

přehled bsod vypíše nirsoft bsod viewer, se zajímavým sloupcem caused by driver.
pochopitelně hw chyba je softwarově neřešitelná.