Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 10

Mám win 10 a občas se mi stává že nejde otevřít vlevo dole windows, na internetu nejde pustit žádné video a spadnou všechny hovory přez ts/skype neví někdo jak tento (bug) vyřešit? děkuju

a ty si myslis ze ti tu clovek pomoze ked neudavas ani zakladne veci = ak mas notebook tak napis presny model aj znacku, ak mas PC stolne tak celu konfiguraciu.
Problem co mas tak si ho mal na zaciatku alebo neskor PO instalacii Windows 10 ???
------
Boze ludia to ste tu uz vazne re*ardovany ze neviete ze odkial si to mame vycucat ked to nenapises tieto zakladne veci ?!

Nainstalit W10 nacisto a spravne ovladace pre W10, na HW ktory podporuje W10.

Ani to mu nepomuze, Win10 jsou stale ve fazi verejne prodejni bety. Nakonec na cem jinem by to melo slapat nez na novem Skylaku a presto, po instalaci cisteho systemu a ovladacu mi to hned spadlo, aby mi to dalo vedet, ze tohle je na Windows stale normalni.

po instalaci cisteho systemu a ovladacu mi to hned spadlo, aby mi to dalo vedet, ze tohle je na Windows stale normalni.

Spadnou Windows, může za to MS. Nikdo, nic jiného. Že to tobě spadlo nic neznamená.

posere se Android nebo nedejbože prémiový produkt

Může za to všechno okolo. Jen ne to, že by to třeba nebylo až tak prémiové.

Spadnou Windows, může za to MS. Nikdo, nic jiného.

Hardware je otestovan a OK, doporucovany postup instalace byl dodrzen, cista instalace, ovladace cipsetu, zbytek, takze kde jinde hledat chybu nez u MS.

---

Android je zalozen na linuxu, teda je snad zrejme ze to je (nebo bylo) kvalitni. Samozrejme dostal to do rukou Google, takze nam to zacina chromovatet, s narustajicim poctem chyb narusta rychlost vydavani novych verzi, ve kterych se chyby retezi. Jeste Android 4.2 a 4.3 byly skvely, prvni chyby zacaly na 4.4, ted na Androidu 5 uz to narusta a ocekavam, ze Android 6 uz bude dokonale pochroumanej. Pisu to proto, ze vinik je zrejmy - Google stejne tak jako Winy kazi jejich vyvojar - Microsoft. Ale zaroven verim, ze az zacne Android razantne upadat, vyda premiovy vyrobce vlastni system Tizen a opet bude dobre. :-)