Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchatka do 3000kc

Zdravim, shanim sluchatka k PC do max 3000kc (kdyz za to budou stat) ideal by byl 2000kc.

Budou slouzit k:

denni pouzivani
komunikace TS
Hrani PC her (dobry prostorovy zvuk by nebyl spatny)
Hundba
bylo by dobre kdyby mely mikrofon ale neni podminkou

Prostorový zvuk za 2 tisíce? Zapomeň! Možná nějaké najdeš, ale to bude NEHORÁZNEJ šmejd. Kup si normální. U těch aspoň trochu dražších poznáš odkud někdo jde. Oni totiž lepší firmy jako Audio Technica nemají potřebu se chlubit něčím jako je ULTRA KVALITNÍ 7.1 zvuk za 1500.